Obserwatorzy

piątek, 15 listopada 2013

Wróciłam !

Witajcie kochani ! Wróciłam ! z dalekiej krainy marzeń...Tak, tak myślę,że pora na nowo zasmakować szarej rzeczywistości. No cóż wszystko co piękne kiedyś się kończy. Teraz postaram się naprawić swój błąd i prowadzić częściej bloga. W końcu już ponad 15 tyś wejść. Przepraszam,ale jakoś nie mogłam znaleźć  wcześniej czasu na opowiadanie o swoich perypetiach życiowych i reklamowanie nowych produktów. Wiem,zawiodłam Was. Trochę mi wstyd. Widzę,że jeszcze tu zaglądacie i to z różnych zakątków świata. Nawet nie wiecie jak się cieszę. Sprawiacie mi ogromną radość. 

Szczerze mówiąc jak zaczynałam pisać swojego bloga nie myślałam o tym jak to będzie się sprzedawało. Pisałam,pisałam,pisałam. Z tego co pamiętam potem zrobiłam sobie roczną przerwę ,ale na szczęście znowu postanowiłam kontynuować swoją ,,prace''a to wszystko dzięki Lili, Mariuszowi i Adze. Te osoby zawsze, ale to zawsze podtrzymują mnie na duchu i pocieszają kiedy jest mi źle.

Od chwili kiedy przestałam prowadzić bloga dużo się zmieniło. Moje życie nabrało zupełnie innych barw. Tak jakby zostało pomalowane na różne odcienie. Może tak właśnie powinno być. Oczywiście często też przychodzą chwile smutku , żalu bądź w głowie pojawia się znak zapytania, co dalej? co wybrać? dokąd zmierzać ? w jakim celu? ale chyba każdy z Was tak ma. 


PS: Zaglądałam też  dzisiaj do mojej powieści i coraz więcej osób ją czyta. Kolejny rozdział wkrótce. Oczekujcie. ;) Pozdrawiam Depri !