Obserwatorzy

piątek, 4 października 2013

Złote myśli Depri XXX

Witajcie. Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. No cóż jak się chce dostać na wymarzone studia to trzeba zacisnąć zęby i zakuwać. Szczerze mówiąc łatwo mówić,ale trudno zrobić. Wiem coś o tym. 


Już kilka dni temu miałam dodać coś ciekawego na swojego bloga. Pewnie przyszło Wam do głowy,że porzucam swoje hobby...nie, nie moi drodzy :) To dopiero początek. Po prostu tak się złożyło,że nie miałam jak wstawić nic nowego. Co by Was zainspirowało  zaszokowało itp. Miałam malutko czasu i brak dostępu do internetu,ponieważ byłam na wymianie. Tak,tak razem z moją grupą rosyjską, Panią dyrektor i nauczycielkami. было очень хорошо. 

  Zapoznałam się z tamtejszą kulturą, spróbowałam ,,doskonałej'' kuchni i obejrzałam wiele ciekawych zabytków:) Rozumiałam wszyściusieńko co mówią, dogadywać też się dogadywałam i tak mi zostało. Zdecydowałam się i stwierdziłam,że jak najbardziej dam radę i spróbuje wziąć na siebie rozszerzenie tego pięknego języka. :))Mam nadzieje,że to będzie dobra decyzja. 

Występować także występowałam :))chociaż ktoś mi z***** moje kochane płyty,ale dzięki Dari S mojej koleżanki z pierwszej klasy :) dałam radę :))i zaśpiewałam Agnieszkę Łez. Miałam na przygotowanie wszystkiego 5 min,ale skoro dwa razy bisowałam to chyba się podobało. :))Jeszcze raz dziękuje. 

aaa teraz zmykam na horror :)) do mojego ukochanego :))