Obserwatorzy

niedziela, 28 września 2014

Złote myśli 47

Szykuje się bardzo pracowity tydzień,ale nie ten tylko następny. Mam nadzieje,że nie polegnę. Zależy mi by wypaść jak  najlepiej.
Spotkania, konkursy i koncerty. Hmm czyli wszystko co mnie kręci. Nie mogę żyć bez muzyki. Ostatnio już pomału zaczynałam fiksować dlatego czas to zmienić i ruszyć d**** z domu. Pierwszy krok zrobiłam zaczęłam tworzyć coś swojego. Zdaje sobie sprawę z tego,że jeszcze dużo pracy przede mną,ale ludzie całe życie się uczą i wydaje mi się,że jeśli starasz się i ciężko pracujesz to sukces sam się w końcu pojawi. Nie będę się poddawać tylko brnąć do przodu. Wiem też,że zawsze znajdzie się ktoś co powie mi ,,Nie'',ale to nie jest powód do tego by przestać śpiewać. Kocham to co robię i będę działać dalej aż w końcu może się uda i pojawię się na szczycie top list...Póki co muszę pokonać wiele schodów i przeszkód,ale taka rada dla każdego ode mnie.
Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń.

Nie wierzyłam ,że w tydzień moja piosenka będzie miała przeszło 900 wejść


http://ising.pl/nagranie/40b8q95e3m,Angelika_Salus_Krystian_Bialowas-Serca_krzyk

 na portalu ising,a jednak jest to możliwe. Narazie pojawił się fragment piosenki,ale wkrótce ukażę się cały utwór na Youtube. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego popołudnia